Камбуров бележи за успех срещу „Амкар“

С гол на Мартин Камбуров „Берое“ победи руския елитен „Амкар“ с 1:0 в третата си контрола по време на лагера в Турция. Първата опасност в мача бе за руснаците още в 4-тата, когато Януш Гол шутира от границата на наказателното поле, но Душан Перниш улови. Малко след това вратарят на „Берое“ се намеси отлично и при шут на Форбс Браун. През първата част Борислав Цонев застраши най-опасно вратата на руснаците, а след почивката удари отправиха Матеус Леони и Емин Ахмед.
В последната, 90-ата минута Александър Енев се пребори с бранител на „Амкар“ и центира остро в наказателното поле, където непокритият Мартин Камбуров без проблем донесе победата за „Берое“.

След настъпила промяна в програмата на „Берое“ в Турция, стана ясно, че последната контрола по време на лагера ще се играе на 30януари, като съперник няма да бъде чешкия „Сигма“ (Оломуц), а украинският елитен „Верес“.