Верея победи казахстанци в Анталия

Верея постигна първа победа в зимните си контроли. В Анталия воденият от Благо Митрев отбор победи с 2:1 казахстанския Атирау.

Германският нападател Савио Нсереко, който е на проби в тима, записа неофициалния си дебют, влизайки като резерва след почивката.
Симеон Мечев откри резултата в 22-рата минута от пряк свободен удар. В 28-ата минута Атирау изравни след автогол на Сюлеймани. Капитанът Георги Андонов изведе Верея напред в резултата с попадение в 42-рата минута.
Треньрът Митрев заложи на Пламен Колев на вратата и пред него в отбрана на Илиев, Мунин, Минев, Сюлеймани. В халфовата линия титуляри бяха Вълчев, Йорданов, Бенгюзов, Огнянов и Мечев, а на върха на атаката действаше Андонов.
Контролата бе първа за старозагорци по време на подготвителния лагер в Анталия. До края на престоя в Турция воденият от Благо Митрев отбор ще изиграе още три приятелски срещи.