„Берое“ със служебна победа в Адриатическата лига

Отборът на „Берое“ завърши с победа, макар и служебна, тазгодишното си участие в Адриатическата лига по баскетбол за жени. Старозагорки добавят 2 точки към актива си, след като от щаба на хърватския „Медвешчак“ уведомиха колегите си от Стара Загора, че няма да пътуват за предвидения за сряда двубой в зала ДЗУ, поради ангажименти в местния шампионат и проблеми с контузени състезателки. Така се присъжда резултат от 20:0 в полза на „Берое“ и с общо 18 точки зелено-белите завършват на шесто място в крайното класиране на надпреварата. За финалната четворката се класираха отборите на „Атлет Целе“, „Монтана“, „Цървена звезда“ и „Будучност“.
Междувмренно продължават записванията на фенове за организираното от ръководството на БК „Берое – Стара Загора“ безплатно пътуване за финала в турнира за Купата на България срещу „Монтана 2003“. Мачът за трофея е в неделя, 18 март, от 18:00 часа в Перущица. Автобусите с привърженици на старозагорския отбор ще тръгнат от паркинга на Драматичен театър „Гео Милев“ в Стара Загора в деня на мача, в 14:30 часа. Заявки и записвания се приемат на телефон 0878 788 728.