Денис Станчев блести с екипа на националния отбор

Крилото на „Верея“ Денислав Станчев бе в основата на победата на българския национален отбор по футбол за юноши до 18 години срещу състава на Армения в контролен мач с 4:2.
Проверката се игра на националната футболна база в „Бояна“ и бе втора между двата тима за последните дни, след като в началото на седмицата българският отбор спечели с 2:1, а тогава Станчев се появи в игра в 85-ата минута.
Втората контрола започна силно за арменците, които поведоха с 2:0 през първото полувреме.
Никола Борисов намали разликата в резултата в 56-ата минута, а четири минути по – късно Хюсеин Кельовлуев изравни.
В 72-рата минута появилият се отново от пейката Денислав Станчев осъществи пълния обрат с плътен удар по земята и лек рикошет в тялото на съперник. Крайното 4:2 оформи отново Станчев след индивидуална акция на Теменужков, който първоначално опита да преодолее вратаря с дрибъл, но в крайна сметка топката попадна в голмайстора Станчев и той не сгреши отблизо.