ДФК „Шампион“ създаде футболен празник за 200 деца в Стара Загора

Над 200 деца от 10 детски градини и 2 училища в Стара Загора взеха участие в седмото издание на турнира „Децата – бъдещето на Стара Загора“, организиран от ФК „Шампион“ и общинската администрация в града. Двубоите се играха в зала „Иван Вазов“, а всички малки футболисти си тръгнаха с награди.
Много усмивки, отлични футболни отигравания, богат награден фонд от купи, медали, индивидулни награди съпътстваха спортното събитие. От името на Община Стара Загора зам-кметът г-жа Красимира Чахова поздрави всички състезатели, техните фенове, награди победителите в отделните категории и връчи призовете на отборите.
В надпреварата взеха участие над 200 деца от 10 детски градини в Стара Загора, като съставите бяха разделени в 3 възрастови групи с по 2 подгрупи.
Включиха се отбори от 11 ОУ „Николай Лилиев“ и ЧОУ „Елин Пелин“, които се съревноваваха с тимовете от школата на ДФК „Шампион“.
Във всяка категория бяха раздадени индивидуални награди за голмайстор, най-добър вратар и най-полезен футболист.

КЛАСИРАНЕ
ДЕТСКИ ГРАДИНИ

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА-ПЪРВА ПОДГРУПА:
1. МЯСТО: 29 ДГ „СЛАВЕЙЧЕ“
2. МЯСТО: 10 ДГ „СВЕТЛИНА“ -ТРЕТИ ОТБОР
3. МЯСТО: 10 ДГ „СВЕТЛИНА“ -ПЪРВИ ОТБОР
4. МЯСТО: 20 ДГ „МИР“
ГОЛМАЙСТОР : КАЛОЯН СТОЙЧЕВ, СТИЛИЯН КОЛЕВ
НАЙ-ДОБЪР ВРАТАР: НИКИ АТАНАСОВ
НАЙ-ПОЛЕЗЕН ФУТБОЛИСТ: КРИСТИЯН ТОДОРОВ

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА-ВТОРА ПОДГРУПА:
1. МЯСТО: 3ДГ „ЯН БИБИЯН“
2. МЯСТО: 10 ДГ „СВЕТЛИНА“ -ВТОРИ ОТБОР
3. МЯСТО: 20 ДГ „МИР“
4. МЯСТО: 17 ДГ „ЗНАМЕ НА МИРА“
ГОЛМАЙСТОР : МАРТИН БОЙЧЕВ
НАЙ-ДОБЪР ВРАТАР: КРИСТИЯН КОСТАДИНОВ
НАЙ-ПОЛЕЗЕН ФУТБОЛИСТ: СЛАВ СЛАОВ, СОФИЯ КАЛПАКЧИЕВА

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ПЪРВА ПОДГРУПА:
1. МЯСТО: 17 ДГ „ЗНАМЕ НА МИРА“
2. МЯСТО: 10 ДГ „СВЕТЛИНА“
3. МЯСТО: 24 ДГ „РАДОСТ“
ГОЛМАЙСТОР : ИВИАН АБАНЯЛЕ
НАЙ-ДОБЪР ВРАТАР: АЛЕКС КИРЕВ
НАЙ-ПОЛЕЗЕН ФУТБОЛИСТ: ТАНЬО ГЕНЧЕВ

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ВТОРА ПОДГРУПА:
1. МЯСТО: 29 ДГ „СЛАВЕЙЧЕ“
2. МЯСТО: 5 ДГ „МЕЧО ПУХ“
3. МЯСТО: 7 ДГ „СВЕТУЛКА“
ГОЛМАЙСТОР : РАДИСЛАВ ИВАНОВ, ГЕОРГИ ИВАНОВ
НАЙ-ДОБЪР ВРАТАР: МАКСИМ ТОДОРОВ
НАЙ-ПОЛЕЗЕН ФУТБОЛИСТ: ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ, СВИЛЕН ИВАНОВ

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ТРЕТА ПОДГРУПА:
1. МЯСТО: 7 ДГ „СВЕТУЛКА“
2. МЯСТО: 20 ДГ „МИР“
3. МЯСТО: 2 ДГ „ ЗОРНИЦА“
4. МЯСТО: 3 ДГ „ЯН БИБИЯН“
ГОЛМАЙСТОР : ДАНИ БЕНКОВ
НАЙ-ДОБЪР ВРАТАР: АЛЕКС МОНЕВ, АНДРЕЙ АНГЕЛОВ
НАЙ-ПОЛЕЗЕН ФУТБОЛИСТ: СТОЯН СЛАВОВ, АНГЕЛ АНГЕЛОВ

ЧЕТВЪРТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ПЪРВА ПОДГРУПА:
1. МЯСТО: 17 ДГ „ЗНАМЕ НА МИРА“
2. МЯСТО: 29 ДГ „СЛАВЕЙЧЕ“
3. МЯСТО: 10 ДГ „СВЕТЛИНА“
4. МЯСТО: 7 ДГ „СВЕТУЛКА“
ГОЛМАЙСТОР: КАЛОЯН МИХОВ
НАЙ-ДОБЪР ВРАТАР: АЛЕКС БОЕВА, СТАНИСЛАВ СТОЙЧЕВ
НАЙ-ПОЛЕЗЕН ФУТБОЛИСТ: МАРТИН ГОСПОДИНОВ, БОЖИДАР КЮЧУКОВ

ЧЕТВЪРТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ВТОРА ПОДГРУПА:
1. МЯСТО: 3 ДГ „ЯН БИБИЯН“
2. МЯСТО: 66 ДГ „ДЕТСКИ РАЙ“
3. МЯСТО: 7 ДГ „СВЕТУЛКА“
4. МЯСТО: 29 ДГ „СЛАВЕЙЧЕ“
ГОЛМАЙСТОР: НИКИ КРЪСТЕВ, ПЛАМЕН МАРИНОВСКИ
НАЙ-ДОБЪР ВРАТАР: ХРИСТИЯН ХРИСТОВ
НАЙ-ПОЛЕЗЕН ФУТБОЛИСТ: БОРИС КУКОВ

ЧЕТВЪРТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ТРЕТА ПОДГРУПА:
1. МЯСТО: 7 ДГ „СВЕТУЛКА“
2. МЯСТО: 20 ДГ „МИР“
3. МЯСТО: 2 ДГ „ЗОРНИЦА“
4. МЯСТО: 24 ДГ „РАДОСТ“
ГОЛМАЙСТОР: ЗЛАТИ ТОДОРОВ
НАЙ-ДОБЪР ВРАТАР: НИКОЛА ГЕОРГИЕВ
НАЙ-ПОЛЕЗЕН ФУТБОЛИСТ: САМУИЛ СЕМОВ, КРИСТИЯН КРЪСТЕВ

УЧИЛИЩА И ФУТБОЛНА ШКОЛА ДФК“ШАМПИОН“
1. МЯСТО: ШКОЛА ДФК „ШАМПИОН“ НАБОР 2010 Г.
2. МЯСТО: ШКОЛА ДФК „ШАМПИОН“ НАБОР 2011 Г.
3. МЯСТО: 11 ОУ „НИКОЛАЙ ЛИЛИЕВ“
4. МЯСТО: ЧОУ „ ЕЛИН ПЕЛИН“