“Ботев” Гълъбово загуби от “Арда” в последната си контрола /ВИДЕО/

„Ботев“ Гълъбово завърши с поражение лятната си подготовка, след като отстъпи с 1:2 при визитата си на един от фаворитите за промоция в Първа лига – „Арда“ Кърджали.
Гостите откриха резултата в 30-ата минута, когато капитанът на „Арда“ Борислав Стойчев игра с ръка в опита си да парира удар на футболист на „Ботев“. Главният съдия отсъди дузпа, а Стойчев получи и червен картон, а на негово място влезе друг играч, тъй като такава бе предварителната уговорка. Точен за „Ботев“ бе Пламен Коларов.
Малко след началото на второто полувреме Веселин Марчев бе фаулиран в наказателното поле и съдията отново показа мястото за изпълнение на 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Георги Андонов, който бе точен и възстанови равенството. След попадението играта се раздвижи и футболистите създадоха няколко положения и пред двамата вратари. В 72-ата минута, след груба грешка на защитник на гостите, Джихат Кямил открадна топката, подаде към влезлия като резерва Ахмед Осман, който бе безпощаден и донесе победата за „Арда“.