Момичетата от „Розова Долина“ спечелиха златна купа

Момичетата от детския, футболен отбор „Розова долина“ спечелиха купата от турнира за женски футбол до 11-годишна възраст в Пловдив.

Амбицията на отбора е да се класира за финалния кръг на фестивала в тази категория през месец май.

Казанлъшкият футболен отбор „Розова Долина“-девойки  е създаден едва през 2020 година и се състои от 8 съзтезателки, от които 3 играятвече за външни отбори.

Възрастовата група на клуба е от 8 до 16 години.

Блестящото им представяне на първия турнир– женски футбол до 11 годишна възраст,им носи и първа награда за отбора.

Според експерти момичета играят с много хъс и ентусиазъм и това вероятно ще им донесе още много победи.

Клубът тренира упорито и се подготвя за следващи турнири. Амбицията на треньора и момичетата е  отборът да стигне до финалния кръг на фестивала по женски футбол в тази категория през месец май.