“Верея” търси нов треньор след разгрома от “Лудогорец”

Ръководството на „Верея“ уволни старши треньора Благомир Митрев след загубата с 0:5 от „Лудогорец“ в Разград. До края на деня се очаква да бъде обявено името на новия наставник. “Ръководството на „Верея“ взе решение да се раздели със старши треньора на отбора Благомир Митрев. Той беше назначен на поста в началото на месец януари и под негово ръководство „Верея“ изпълни целта си – място в първата шестица, което и през следващия сезон ще даде възможност на клуба да играе в Първа лига”. Това гласи краткото съобщение в сайта на „Верея“, с което се оповестява раздялата с Митрев, като се добавят и традиционните пожелания от шефовете за много успехи в новите начинания на вече бившия наставник. Митрев води „Верея“ в 7 мача, като записа 1 победа, 1 равенство и 5 поражения при голова разлика 3:18.
Последната загуба дойде в Разград с 0:5 от „Лудогорец“ в първата среща от втората фаза на първенството. Клаудио Кешеру откри резултата от дузпа в 41-вата минута, а секуди по-късно Джоди Лукоки удвои. След почивката домакините отбелязаха още три гола чрез Кешеру и резервата Якуб Свиерчок, който се разписа на два пъти.