Световноизвестен китайски Грандмайстор открива първата за България площадка за общодостъпно практикуване на Тайдзицюен
Новини от Десислава Петкова

Световноизвестен китайски Грандмайстор открива първата за България площадка за общодостъпно практикуване на Тайдзицюен

Тай дзи цюен Грандмайстор Ян Дзюн, потомък на семейство Ян от 6-то поколение, гостува в Стара Загора. Той е наследник на фамилията, създала Ян Тайдзицюан и разпространила го по света.

На 22 април, от 12.30 часа, в южната част на парк "Артилерийски" ще бъде открита първата за България площадка за общодостъпно практикуване на Тайдзицюен.

Грандмайсторът ще води международен семинар в Стара Загора от 22 до 24 април, на който ще преподава 26-позиционната Senior Form и Техниката Бутащи Ръце.

Ян Дзюн гостува под липите по покана на Тихомир Тодоров – първият български личен ученик на Грандмайстора и основател на Тайдзицюен центъра на семейство Ян в Стара Загора.

Facebook X

Още по темата