Светлините на коледната елха в Павел баня грейват на 8 декември
На 8 декември кметът на Павел баня Иса Бесоолу и децата от общината ще запалят заедно светлините на коледната елха в града. Празникът ще започне в 17:00 часа на пл. "Освобождение".
Тази година Павел баня ще заблести с нова коледна украса, създавайки повече настроение и давайки надежда за светли празници. В момента е в ход монтирането на светещите герлянди и хиляди лампички, елхички и др. Обновената сграда на общинска Администрация също ще бъде украсена.
Кметът Иса Бесоолу осигури бюджет за коледна украса и на всяко село в общината, за да може, както в града, така и в населените места, да се създаде повече празнично настроение.
В следващите дни градоначалникът ще обяви и празничната програма за месец декември, част от която ще бъде и традиционният кулинарен базар, очакван с нетърпение от малки и големи.
Още по темата
-
Професионална гимназия по ресторантьорство и хотелиерство – Павел баня се проведе представителна изява за популяризиране на резултатите от успешно реализирания проект по Програма „Еразъм+“
-
Кметът на община Павел баня Иса Бесоолу посети Европейския парламент, Европейската комисия и Парламентариума в Брюксел
-
Вандалски прояви в Градския парк на Павел баня – детската площадка отново пострада
-
Кметът на община Павел баня г-н Иса Бесоолу лично присъства и подкрепи участието на младежката група на Фолклорен ансамбъл „Детелини“ в ежегодния международен фолклорен фестивал „С хора и танци на Беломорието“