Отворен е пътят Стара Загора - Старозагорски минерални бани
Днес – 17 юли, от 13.30 часа, с оглед улесняването на гражданите, пътят Стара Загора - Старозагорски минерални бани ще бъде отново отворен в двете посоки.
Призовават се водачите да шофират при повишено внимание и с ниска скорост, тъй като все още продължава работата на екипите на пожарна, горско стопанство, военни и десетки доброволци, които при нужда пресичат шосето, има разположени и автомобили, водоноски и друга техника.
Ситуацията на този етап позволява отварянето на пътя, благодарение на общата работа на всички, борещи се с огнената стихия на терен.
При необходимост, той отново ще бъде затворен, като това ще бъде обявено предварително на официалната страница на Община Стара Загора.
Още по темата
-
Младите омбудсмани дадоха старт на лятната ваканция с посещение в Дневния център за деца и младежи с увреждания в Стара Загора
-
Качеството на атмосферния въздух в Стара Загора остава в норма
-
Заместник-кметът Светослав Колев представи опита на Стара Загора във форум на Европейската градска инициатива
-
Предварителен график за миене на улиците в Стара Загора за периода от 06.07.2026 до 10.07.2026 г.