„Верея“ изпусна „Раднички“ в контрола

„Верея“ изигра силен мач срещу сръбския „Раднички“ Ниш, но вместо да запише убедителна победа, в крайна сметка се задоволи с равенство 1:1. Треньорът Благо Митрев
направи няколко промени в състава в сравнение с мача срещу казахстанския „Атирау“ и така на вратата беше Цинцарски, а пред негов в защита. Илиев, Иванов, Минев, Слаев, Вълчев, Бенгюзов, Мечев, Огнянов, Домовчийски, Андонов. Старозагорският тим имаше тотално превъзходство през първото полувреме и логично поведе в 41-ата минута, когато полузащитникът Георги Вълчев откри резултата.
След почивката футболистите на „Верея“ имаха няколко добри положения да вкарат още голове, но пропуски пред сръбската врата направиха Валери Домовчийски, Савио Нсереко и Илиян Йорданов.
При една от редките си остри атаки, отборът на „Раднички“ стигна до равенството с гол в 89-ата минута.