Трудна победа за „Розите“ срещу Несебър

Казанлъшката публика видя един динамичен и равностоен мач между отборите на ФК „Розова долина“ и ОФК „Несебър“. И двата отбора в първото полувреме с множеството си атаки не успяха да отбележат гол, а в първата минута на второто полувреме, футболистите на Атанас Апостолов засилиха коженото кълбо във вратата на Несебър, но за съжаление заради засада голът бе отменен. В 75 минута резултатът вече е 1:0, като Мартин Маринов от Казанлък запраща топката към врата на Несебър, където тя рекушира в Тодор Петров от отбора на гостите, и с този автогол казанлъчани са на 5 място във временното класиране. А отборът на Несебър слиза на второ място в класацията.

В четвъртък 22 септември от 16:00 ч. на ст. „Севтополис“ предстои много интересен мач за Купата на България срещу отбора от Втора лига Янтра 2019 (Габрово).