Нов успех за „Розите“, взеха точка от лидера

Съставът на Казанлък завърши наравно 0:0 в Казанлък с лидера на Югоизточна група – Трета лига – бургаския „Черноморец“. В мач от IX кръг на първенството съперниците не успяха да стигнат до попадение и последният съдийски сигнал прозвуча без голове.

Казанлъшкият представителен тим имаше шанс след силни първи 45-ет минути да реализира попадение чрез Ивелин Илиев и Венцислав Иванов. В края на първата част с директен червен картон от игра бе отстранен Сава Савов от състава на „акулите“. С това обаче проблемите на бургазлии не свършиха. След получени контузии, принудително бяха заменени още двама основни футболисти – Петър Патев и Милен Танев. За казанлъшкия тим липсваше след контузия Пламен Колев, който изгледа мача с многобройната публика на стадион „Севтополис“.

С мач по-малко, ФК „Розова долина“ е 7-ми във временното класиране от 20 тима /с 5 победи, 1 реми и 2 загуби/ с 16 точки и положителен голов актив /19:6/.

На 4 октомври съставът ни ще гостува на „Гигант“ в Съединение.