“Класика” и победа с 3:0 край морския бряг за финал на годината!

В мач от първия кръг за националния трофей, казанлъшкият волейтим очаквано победи като гост с 3:0 “Варна -ДКС”. Воденият от Стоян Гунчев тим на волейболните ни дами за час и 11 минути надделяха с класически резултат 3:0 /в отделните част при гостуването си с 19:25;19:25 и 17:25 / във врненския ДКС и зала “Младост”. Това бе и финалният за 2022 година мач на представителния елитен волейболен отбор, на който предстоят още ден-два тренировки, коледен купон на Игнажден и заслужена ваканция.

Резултати от другите срещи:
Марица – Марица 2022 3:0
ЦСКА – Хектор 3:0
Славия – Левски 3:2

По предварителна програма турнирът за Купа България продължава с финална четворка – полуфинали и финал на 21 и 22 януари 2023 г. Съперниците ще станат ясни след пълен жребий. Градът домакин ще бъде оповестен допълнително.