“Акулите” сразиха “Розите” с 2:0 като гости в Казанлък

Футболистите на “Черноморец” Бургас записаха 3 точки към актива си след срещата си с футболистите на “Розова долина”. През първото полувреме и двата отбора не успяха с множеството си атаки да отбележат гол. Головете паднаха във второто полувреме в 62-та минута от статично положение от Милен Танев и след брилянтно проведена контра в 71-та минута от Слави Шопов.

След тази среща, “Розите” отново изпаднаха на 12-то място във временното класиране. Казанлъшките момчета в следващия кръг вземат служебно 3 точки заради създалата се ситуация с отборът на “Ямбол”. Футболистите на Казанлък се готвят за срещата с “Левски” Карлово, която ще се проведе на 14 май от 18:00 часа в родния град на Апостола на българската свобода.