Контролна среща между ФК “Розова долина” – ОФК “Янтра 2019” – Габрово 1:3

„Розите“ изиграха своята трета контрола за зимата, която загубиха на стадион „Севтополис“ от ОФК „Янтра 2019“ (Габрово) – с 1:3. В мач без значение, студено време и „тежък терен“, отстъпихме на тим от професионалния футбол. Двубои за обиграване, повече минути и опит, предимно за младите в тима. С два гола в последните 5 минути гостуващият  „Янтра“ постигна победа с 3:1 в Казанлък.

След  равностойна игра през първите 45-ет минути за 0:1 Тодор Чаворски в 38 минута откри за гостите,а след пас на Венцислав Иванов  от „Розите“ за 1:1 реализира Ивелин Илиев с плътен удар в 45 минута, след атака по десния фланг. За 1:2  бе точен Искрен Писаров  в 86 минута, а за 1:3 Тони Иванов реализира в самия край: 89 минута.