Победа в последната контрола срещу Димитровград

Четири попадения отбелязаха „Розите“ в четвъртата си контрола за подготовката преди старта на сезона. На стадион Раковски“ в Димитровград, казанлъшките футболисти взеха първа победа за годината с 4:1. След 0:1  чрез дефанзивния Надим Ангелов в 12-та минута, за 0:2 се разписа отново бранител: Валентин Иванов  бе точен в 36-та минута за „Розова долина“. Домакините от „Димитровград 1947“ намалиха на 1:2 чрез Николай Горанчев,в 39-та минута, което се оказа и почетното попадение за тях.С две попадения енергичният Ивелин Илиев 62-ра и 70-та минути оформи крайното 1:4.

Припомняме, че първата контрола след старта на подготовката бе с равен резултат 2:2 срещу ФК “Ямбол 1915”, а в Казанлък “розите” загубиха от ОФК “Янтра” Габрово с 1:3.