Кметът на община Павел баня, г-н Иса Бесоолу, информира жителите и гостите на общината, че е извършена втора обработка срещу кърлежи на всички зелени площи и детски площадки, както и в дворовете на детските заведения и училищата на територията на общината.
Дейностите са част от мерките за поддържане на чиста, безопасна и здравословна среда за всички граждани и посетители.
Община Павел баня продължава да полага грижи за обществените пространства, като редовно извършва необходимите профилактични обработки и поддръжка на зелените площи. Призоваваме гражданите да бъдат внимателни при посещение на паркове и тревни площи и при необходимост да използват подходящи предпазни средства.

