Казанлък спечели серията с Локомотив и е на полуфинали в Демакс лигата

Волейболистките на Казанлък се класираха на полуфинали в първенството при жените – Демакс лигата. Воденият от Атанас Петров тим се наложи като гост над Локомотив 1929 с 3:1 (25:18, 25:21, 22:25, 25:17) във втория четвъртфинал помежду им. Припомняме, че в първата среща казанлъчанки надделяха отново с 3:1 гейма. Така “Розите” спечелиха серията с 2:0 победи и на полуфиналите ще срещне ЦСКА, който отстрани Берое (Стара Загора) също с 2:0 успеха.

Ето и програмата за Полуфиналите в лигата:

В 1-ви Кръг на 16 март, Отборът на Казанлък ще гостува на Столичния ЦСКА от 16:00 в зала Васил Симов, а от 18:00 във Варна ще се състои срещата между Варна ДКС и Марица

Във 2-ри кръг на 18 март Марица се изправя във втория мач срещу ДКС – Варна, а Казанлък ще посрещне ЦСКА в Зала Багира на 19 март от 18:00 часа.

Евентуално при равенство ще има 3 Кръг, а срещите ще са на 21 март.