26-годишен исполин е третият нов в “Берое”

Централният защитник Георги Вълчев е третото ново попълнение в състава на Берое. Той е на 26 години и за последно е играл за Хебър (Пазарджик). Роден е на 5 февруари 2000 година в Ямбол, висок е 198 сантиметра и е юноша на Лудогорец, като записва мач и за представителния тим на разградчани в Първа лига. След няколко сезона в дубъла на тима от Разград, защитава цветовете на Дунав (Русе), Локомотив (Горна Оряховица) и Хебър, където през миналия сезон записва 22 мача и 2 гола.
Преди Вълчев в Берое бяха привлечени Симеон Вешев и Борислав Вакадинов от Марек.